Сьогодні, 28 червня, День Конституції України.
ФОТО: ЕКСПРЕС
Конституцію України ухвалили у червні 1996 року на п’ятий рік після проголошення незалежності. Україна була останньою з колишніх радянських республік, яка прийняла такий документ, – пише Твоє місто.
Український інститут національної пам’яті нагадав, які історичні документи передували прийняттю Конституції незалежної України.
Щороку у Львові та інших містах України відбуваються флешмоби та урочистості з нагоди цього державного свята. Цього року через епідситуцію заходів не буде. Завтра, 29 червня, в Україні – вихідний день.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!