Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що заборону на прогулянки парками вводили задля психологічного впливу на українців.
Про це він заявив в ефірі телеканалу Україна, – пише Львівський портал.
«Коли ми закривали парки, проводили оприскування доріг, то це було не стільки питанням впливу на епідеміологічну ситуацію, як на психологічний процес», – відзначив Віктор Ляшко.
Він наголосив, що саме відчуття тривоги допомогло українцям зрозуміти, що варто залишатися вдома. Таку методику психологічного впливу на громадян перейняли в інших країн, зокрема Україна аналізувала заходи, до яких вдавався Китай та Італія.
«Коли почали спілкуватися з послами країн, то вони пояснювали: інфекція є невидимою, люди її не бачать. Треба створити якийсь психологічний ефект. Завдяки цьому психологічному ефекту у людей з’являлось відчуття небезпеки і необхідності дотримання карантинних заходів, які впроваджував уряд», – резюмував заступник глави МОЗ.
Через поширення коронавірусу в Україні запровадили карантин ще з 12 березня. Нещодавно уряд вкотре його продовжив, цього разу – до 22 травня, однак з 11 травня введено певні послаблення. Ці послаблення можуть не діяти відразу по всій території держави, адже Кабмін дозволив місцевій владі вирішувати, коли пом’якшувати карантин, зважаючи на рівень захворюваності.
У Львові не запрацювали всі передбачені урядом пом’якшення. Зокрема, з 11 травня у Львові відкрили парки, сквери і дитмайданчики, дозволили відновити торгівлю промисловими товарами та роботу літніх майданчиків у кафе.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!