Коли в Україні відновлять внутрішні та міжнародні авіарейси

Міжнародні рейси хочуть повноцінно запускати восени.
Фото: Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького

ФОТО: МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ “ЛЬВІВ” ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО

Влітку в Україні спробують відновити внутрішні авіарейси. Про це в ефірі програми «Сніданок з 1+1» розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, – пише Твоє місто.

Повноцінно ж відновити міжнародне авіасполучення намагатимуться восени, оскільки воно залежить не лише від України.

«Ми сподіваємось, що з осені розпочнеться відновлення міжнародного авіасполучення, але є скептики, які вважають, що може розпочатися друга хвиля коронавірусу в світі і до неї треба також готуватися. Але ми сподівається, що світ почне оговтуватися з вересня», – сказав міністр.

Додамо, що на час карантину, до 11 травня, в Україні призупинили всі авіаперевезення, крім спецрейсів для повернення українців з-за кордону. Влітку WizzAir планує відкрити п’ять нових рейсів та базу у львівському аеропорту.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!