Рада має дати офіційну політичну оцінку Революції гідності. Треба зупинити “п’яту колону” – В’ятрович

Спроби “п’ятої колони” Кремля нав’язати Україні російські тези про Майдан як державний переворот, є неприпустимими.

Про це заявив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Володимир В’ятрович в кулуарах парламенту, – пише Газета.юа.

“Завтра дуже важливий день, і прикро, що поки що керівництво парламенту не відреагувало на нашу ініціативу. Суть її полягає в тому, щоб скликати позачергову сесію, на якій ухвалити текст заяви парламенту щодо політичної оцінки Революції Гідності. Авторами цього тексту заяви є низка депутатів з різних політичних фракцій, окрім “Опозиційної платформи – За життя”, і я один з них”, – сказав парламентар.

Також він наголосив, що зараз в ЗМІ активізовується інформаційна кампанія з дискредитації Революції гідності і її учасників, тому парламент має чітко заявити про свою однозначну позицію.

“Вважаю, що зараз вона вкрай важлива, тому що зараз ми є свідками розгортання інформаційної кампанії проти Майдану, публікації про несправжніх Герої Небесної сотні, що нібито майданівці вбивали невинних міліціонерів”, – зазначив В’ятрович.

Політик звернув увагу на те, що проросійські політичні сили прагнуть переписати історію подій на Майдані у вигідному для агресора контексті.

“Зареєстрований абсолютно скандальний законопроект Ківою, який полягає в тому, щоб гарантувати соціальний захист для представників правоохоронних органів, які брали участь у подіях на Майдані, зокрема Беркуту. Це все, на жаль, свідчить про чіткий намір деяких політичних сил в Україні зробити розворот щодо Майдану так, як ці події інтерпретує Росія”, – сказав народний депутат.

“Для Росії – це вкрай важливо, тому що це абсолютно вписується в її загальну концепцію, що нібито в Україні триває громадянська війна, яка почалася ще з часів Майдану. Нам вкрай важливо зупинити цей розворот, тому що він матиме величезний негативний вплив на внутрішньополітичну і зовнішньополітичну ситуацію”, – додав він.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!