“Путін – не Юзік”: Соколова розкритикувала Зеленського за новорічне привітання

Українська журналістка і телеведуча Яніна Соколова гнівно відреагувала на привітання жителів країни з Новим роком від президента Володимира Зеленського, у якому він заявив, що “ми всі за мир”.

Вона нагадала йому, що лідер ворогуючої Росії Володимир Путін – це не Юзік (Юрій Корявченков зі “Слуги народу”), і війну з РФ можна закінчити тільки двома способами: виграти або програти. Обурливе звернення вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook, – пише obozrevatel.

“Наївна гра у “ми всє за мір” зі взаємними привітаннями з новим роком – це прикрий суїцид. КВК ніколи не обіграє КДБ. Я зараз суто про рівень стратегії. Або ви думаєте, що вам вдасться задобрити, а потім хоп і перехитрити сусіда? Не… Путін не Юзік. Трошки інший психотип і мізки. Він розуміє тільки позицію сили. Заграванням ви тільки ганьбите свою країну, 13 тисяч громадян якої цей пан вбив”, – підкреслила журналістка.

За її словами, є різниця у тому, як названа вулиця і хто ми, українці. І лише коли президент Зеленський це усвідомить, все піде правильним шляхом.

“Як це зрозуміли в Польщі, Угорщині, Франції та Німеччини. Відповідь на питання “хто ми?” буде тоді чіткою і впевненою, коли ви зрозумієте, що країну об’єднує не папірець і асфальт, і навіть не прагнення до миру, а спільна національна ідея, самоідентифікація, боротьба з ворогом, який калічить і знищує наших солдатів, розуміння ходу історії, категоричність до будь-якого зазіхання на все українське всередині і зовні, цінність мови і культури, особистостей, які змінили хід історії у боротьбі за незалежність і суверенітет”, – пояснила Соколова.

Вона порадила президенту оточити себе тими, хто це розуміє, бо він опинився в вакуумі малоросів.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!