Волонтер Маруся Звіробій заявила, що українцям треба бути агресивними, щоб вижити. Своєю думкою Звіробій поділилася в ефірі програми «PRIME: Скрипін» на телеканалі ATR.
«Мої обов’язки я сама собі виписала, шість років, поки він собі чотири рази ухилявся, у мене було три контракти і два роки добровольчого руху, я сама собі виписую обов’язки, якщо в моїй країні війна, і нехай тепер мені розповість хтось, якою мовою мені з ним говорити. Воно гроші заробляло шість років – я зараз слухати буду про те, що у мене перед ним якісь обов’язки? Взагалі нічого не винна людині, яка нічого не зробила для цієї держави, яка сміялася над нею шість років. Мені огидний їх гумор, я їх не дивилася ніколи, я не можу таке дивитися. Ті жарти про Майдан, про повію, я не розумію, хто ти ?! В якій ти країні живеш? І ти будеш говорити про те, що не треба говорити на мові ненависті, а це – толерантність, яку виховують в нас, щоб ми не захищали своє. Я маю свій досвід, він дуже агресивний. Я дуже в важких умовах прожила ці роки і тому я така, я така буду, я сама собі даю такі права, які захочу – такі і даю. І я вважаю, що українцям потрібно бути агресивними, інакше ти не будеш існувати », – заявила вона.
Звіробій також підкреслила, що їй не подобається, коли люди бояться говорити.
«Я ненавиджу рабство, я ненавиджу, коли бояться говорити. Яка зараз проблема? Чого це ми так бабахнули з Фединою? А якби все не мовчали – хіба ми були б помітні? Всіх паралізувало просто! »- зазначила волонтер.
Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
За матеріалами prefiksblog.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!