Геращенко на першій зустрічі “ущипнула” Разумкова

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Депутатка від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко на першому засіданні підготовчої групи новообраних депутатів пожартувала над керівником партії “Слуга народу”, головуючим Дмитром Разумковим.

Геращенко взяла слово на засіданні та висловила підтримку рішенню щодо збереження комітету з європейської інтеграції. Разумков зазначив, що її погано чути, – пише gazeta.ua.

“Ви вже щось накрутили з мікрофонами, — сказала Геращенко. — Це не ми, це не ми”, — відповів Разумков.

Наступного разу підготовча група зустрінеться 14 серпня об 11:00. До цього часу депутати у своїх фракціях мають обговорити зменшення максимального складу комітетів із 35 депутатів до 31 або 29.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!