У Карпатах посеред квітня випало 1,3 метра снігу: неймовірні фото, відео

В гірських районах Івано-Франківської області середній сніговий покрив сягає 120-130 см станом на 15 квітня. Синоптики обіцяють опади ще 2-3 дні, а далі – потепління до +20.

Про це кореспонденту Укрінформу розповів начальник Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології Володимир Фригович.

© instagram.com/mariabashchak

«Середній покрив снігу у Карпатах сягає 120-130 см. Снігу у горах достатньо і опади у вигляді мокрого снігу будуть ще 2-3 дні. На низинній території області очікуємо дощі. Вже наступного тижня прийде потепління. У четвер-п’ятницю очікуємо до +20 градусів. У горах тоді буде відлига», – зазначив Фригович.

© instagram.com/nazar_tsikalo

За його словами, така погода у квітні є звичним явищем. Жодних аномалій фахівці не вбачають і констатують, що бували роки, коли сніг у квітні випадав вже після того, як зацвіли усі дерева.

За повідомленням чорногорського гірського пошуково- рятувального посту, 15 квітня в Карпатах мороз сягає 9 градусів.

«Станом на 08:45 15.04.2019 на г. Піп Іван Чорногірський хмарно з проясненнями. Вітер північний 10-11м/с. Температура повітря -9°С», – йдеться у повідомленні.

Гора Піп Іван – одна з найвищих вершин Українських Карпат, висотою 2020,5 м.

Джерело: Львів – місто натхнення

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!