Оля Фреймут привезла дітей до Львова і поринула у спогади

Популярна українська телеведуча Оля Фреймут приїхала у своє рідне місто Львів для того, щоб провести церемонію нагородження “ТОП-50 успішних жінок Львівщини”.

На своїй сторінці в Instagram Оля розповіла, що приїхала до Львова не одна, а зі своїми молодшими дітьми – Валерієм та Євдокією, повідомляє Канал 24.

Фреймут опублікувала фото з парасолею поблизу університету імені Івана Франка, у якому зірка у юності вчилася на факультеті журналістики.

“Прокинутися у Львові – прокинутися в дитинстві… Розповідала дітям : “Ось через дорогу вікна моєї університетської аудиторії… Бачите гарну будівлю із барельєфами? Це мій університет! А ось пан переходить дорогу – без волосся, Валерій, так, бо не носив у дитинстві шапку… Євдокія! А ось машина з морозивом; і бабунечка з порожнім пакетиком – біжить на Краківський ринок купити картопельку і зіллячко. Валерій, а бачиш панянку у нових туфельках ? Їй йти незручно, певно нині святкує день народження”. Милий Львів. Тепер я знайомлю тебе з моїми дітьми,
– написала телеведеча під знімком.”

View this post on Instagram

Прокинутися у Львові – прокинутися в дитинстві . Увесь ранок роздивлялися крізь вікно Bankhotel Lviv @bankhotellviv людей на вулиці .На широких підвіконнях номеру місця вистачило на мене, Валерія та Євдокію . Аж п`ять вікон в одній кімнаті … Розповідала дітям : «Ось через дорогу вікна моєї університетської аудиторії … Бачите гарну будівлю із барельєфами ? Це мій університет !.. А ось пан переходить дорогу – без волосся, Валерій , так. Бо не носив у дитинстві шапку … Євдокія ! А ось машина з морозивом ; і бабунечка з порожнім пакетиком – біжить на Краківський ринок купити картопельку і зіллячко. Валерій , а бачиш панянку у нових туфельках ?- їй йти незручно , певно нині святкує День народження…». Милий Львів. Тепер я знайомлю тебе з моїми дітьми .

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

Фото з відкритих джерел.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!