Несподівано: На Левандівці п’яний 18-річний хлопець пoбив дільничного поліцейського

У середу, 28 лютого, приблизно о 16:30 троє 18-річних хлопців намагались зайти у приміщення гуртожитку одного з львівських професійних училищ на Левандівці. За даними поліції, вони були п’яними та хамили працівникам гуртожитку.

Працівниця гуртожитку, що не пускала їх всередину, викликала на місце дільничного поліцейського, який спробував вгамувати хлопців. Однак один з них почав бити поліцейського. На місце події прибули працівники поліції охорони та екіпаж патрульної поліції. Поліцейські доставили хлопців у відділ поліції та встановили їхні особи. Ними виявились троє 18-річних львів’ян, – повідомляє ZAXID.NET

У прес-службі ГУ НП Львівщини ZAXID.NET уточнили, що поліцейського госпіталізували у лікарню.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання передбачене санкцією статті – до п’яти років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!