Громадська організація “Еконовація” пропонує українцям встановлювати домашні сонячні електростанції потужністю від 10 до 30 кВт за 20% їх вартості.
Такі пільгові умови ГО з Тернополя обіцяє потенційним партнерам – своїм членам, які візьмуть участь у програмі з впровадження відновлюваних джерел енергії, зазначають на econovation.com.ua.
Передбачається, що учасник зазначеної програми платить 20% від вартості устаткування і встановлення сонячної електростанції і зобов’язується продавати обленерго неспожиту домогосподарством електроенергію за “зеленим тарифом”.
«Зароблені на «сонячних» кіловатах кошти підуть на погашення 80% вартості сонячної електростанції, – пояснюють у «Еконовації». – Після повного погашення інвестиційних коштів СЕС переходить у повне розпорядження домогосподарства та повертається заставна сума – 20% від вартості об’єкту».
Для участі у Програмі з впровадження відновлюваних джерел енергії необхідно мати
– дах або навіс для кріплення сонячних батарей з метою виробництва електроенергії (оптимальна площа 58 – 180 м.кв. з розташуванням на південь);
– фотографії покрівлі з південного боку, фотографії або координати приміщення з супутника;
– договір (або можливість його укладання) на підключення відповідної потужності з РЕМ (10-30кВт);
– 3-х фазну електромережу;
– документи, що підтверджують право власності на будівлю, на даху або фасаді якої буде встановлено СЕС;
– довідку, яка підтверджує доходи;
і найголовніше – членство в ГО «Еконовація»
Як зазначають в організації, конфіденційна інформація, яка не підлягає розголошенню, надсилається потенційним парнерам на вказану електронну адресу в контактних даних або на адресу, вказану представниками в регіонах. «Пакет документів для участі в програмі з впровадження ВДЕ буде підготовлено після підтвердження основних вимог, – пояснюють у ГО. – Установка сонячних електростанцій починається з монтажу всіх елементів системи (сонячних батарей та ін.) на даху чи фасаді будинку – учасника ГО «Еконовація».
У ГО “Еконовація” запевняють, що реалізують програму з впровадження відновлюваних джерел енергії, активно співпрацюючи з міжнародними фінансовими організаціями і фондами, територіальними громадами України, а також використовуючи урядові програми з енергоефективності.
Джерело: ecotown.com.ua
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!