У Львові невідомі розбивають Монумент Слави

У Львові невідомі розбивають Монумент Слави на вулиці Стрийській.

Про це повідомляє керівник Варта1 Ігор Зінкевич.

«Вулиця Стрийська. Монумент Слави, невідомі б’ють пам`ятник, а саме молотками розбивають зірку», – сказано в повідомленні.

Хлопці пояснили свої дії тим, що пам’ятник слід знести в рамках декомунізації а так вони нагадали владі про це.

Водночас фахівці Українського інституту національної пам’яті повідомили, що “Монумент Слави є пам’ятником, присвяченим опору та вигнанню нацистських окупантів з України, а тому, відповідно до закону, не є символікою комуністичного тоталітарного режиму та не підлягає обов’язковому демонтажу”.

Активісти написали на місці зірваних літер: пам’ятник окупанту. Як видно на фото, руйнації достатньо серйозні, тому потребували певного часу. Однак про приїзд поліції на місце подій не повідомляється.

Джерело: Zaxid.net.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!