У МЗС заявили, що партнери повинні збільшити допомогу Україні в 10 разів

На думку заступника голови МЗС це необхідно зробити західним партнерам, якщо вони дійсно хочуть, щоб війна закінчилась вже цього року.

Заступник голови МЗС України Андрій Мельник вважає, що західні партнери повинні збільшити військову допомогу Україні у 10 раз.

Про це він написав у себе в Twitter, пише ТСН

“Ми вдячні нашим союзникам за військову допомогу. Але: цього недостатньо. Україні потрібно в 10 разів більше, щоб завершити російську агресію цього року”, – заявив Мельник.

Він зазначив, що партнери України повинні перейти всі “штучні червоні лінії” та виділити 1% від свого ВВП на постачання зброї до України.

Крім того, раніше на Суспільного “Новий відлік” Мельник заявляв, що голова Пентагону Ллойд Остін озвучував суму у 55 млрд доларів допомоги, яку вже союзники надали Україні.

“Велика нібито цифра. Але якщо порівняти цю війну з Другою світовою війною, а, на жаль, паралелей стає все більше, то тоді, лише якщо взяти ленд-ліз американського уряду, було надано у цінах 1940-их років допомоги на понад 50 млрд доларів. У теперішніх цінах це десь 700-800 млрд доларів. Наші союзники повинні усвідомити масштаб цієї війни, допомога має бути збільшена щонайменше в 10 разів прямо зараз”, – сказав Мельник.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини