Не тільки Донецьк і Луганськ: названо міста, які ЗСУ звільнять у “короткостроковій перспективі”

Російські окупанти стягують додаткові підрозділи до міста-фортеці Бахмут.

Про це, як пише Politeka.net, повідомив Представник президента України у Верховній Раді, член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

«Ворог дійсно стягує додаткові підрозділи, для них захоплення Бахмута має вже психологічно-політичне значення, оскільки вони звітували про його захоплення вже починаючи з грудня минулого року, можливо, і раніше. Проте сьогоді вже друга половина квітня і вони на тому самому місці. Йдуть позиційній бої, вони просуваються, але наші збройні сили знають, що роблять», – підкреслив Веніславський в ефірі “Радіо Свобода”.

Коментуючи підготовку до контрнаступу ЗСУ, Веніславський запевнив, що він буде сюрпризом, на який ворог очікує найменше.

За його словами, українські захисники зараз роблять все, щоб країна-окупант, її військові та найманці несли максимальні втрати на полі бою.

«Це Бахмут, Мар’їнка, Авдіївка. Тобто це зараз те, що в майбутньому дозволить нам найбільш ефективно звільняти наші території. Про те, що місто Бахмут, Маріуполь, Мелітополь і інші населені пункти. Донецьк, Луганськ, будуть звільнені в достатньо короткостроковій перспективі це, на мій погляд, зараз сумнівів вже ні в кого немає. А коли це відбудеться, яким чином, по яких напрямках – це буде як раз тим сюрпризом, який найменьше очікують наші вороги», – підкреслив Веніславський, додавши, що росіяни вже зараз бояться.

Тим часом ЗСУ готуються досягнути максимальної несподіванки, і по напрямкам, і по силі, і по розвитку удару.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини