«Я блатной, я с Донєцка, я россіян больше люблю»: прихильник РФ на Донеччині прийшов по українську гуманітарку (відео)

У Красногорівці на Донеччині серед білого дня викрили фаната “русского міра”, який досі чекає на прихід окупантів. Пенсіонер заявив, що більше “любить росіян”, але водночас прийшов отримувати гуманітарку від українців.

Чоловіка охрестили “ждуном звичайним, блатним”. Відео його зізнань поширилося в мережі – пише OBOZREVATEL

На кадри потрапила реакція місцевого мешканця на вітання “Слава Україні!” біля бусика, де мешканцям Красногорівки Мар’їнської громади роздавали гуманітарну допомогу.

Чоловік у сірому спортивному костюмі й синій кепці, скупо посміхнувшись золотими зубами, спершу помахав рукою, даючи зрозуміти, що він не згоден сказати у відповідь “Героям слава!”.

“Слава Україні – ні. Я росіян більше люблю. Тому що я з Росії”, – висловився чоловік.

На запитання, чому ж він прийшов за українською гуманітаркою, прокремлівський прихильник заявив, що “блатний”, Донецьк – його рідне місто, де він має три квартири.

На ці слова люди довкола спершу здивовано посміялися. А ось якою була їхня реакція на подальші спроби “ждуна” пояснити своє перебування в українському місті з такими поглядами, – невідомо.

“Ну як, не в образу… Я не проти українців, не проти росіян. Я за мир”, – спробував виправдатися безпринципний персонаж, на цьому відео завершилося.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини