На Львівщині попрощалися із 21-річною розвідницею Тетяною-Анастасією Мацієвською, яка загинула біля Бахмута (фото)

На Львівщині поховали 21-річну розвідницю Тетяну-Анастасію Мацієвську, яка захищала Україну на фронті. Вона загинула в районі селища Диліївка неподалік Бахмута Донецької області.

Трагедія сталася 9 січня, пише “Суспільне”. У машину, де перебувала українка, влучив запущений російськими військовими дрон-камікадзе Shahed, – пише Оbozrevatel

Військова Тетяна-Анастасія Мацієвська

Похорон українки

Дідусь загиблої Володимир Гавришко розповів, що Тетяна служила в армії два роки, хотіла розвивати свою військову кар’єру й була патріоткою.

“Пішла і казала: “Хто, як не я?”. Ну така вона з дитинства. І в українському одязі весь час, у школі”, – згадав чоловік.

Чоловік Мацієвської – теж військовий, його позивний “Стіч” – назвав Тетяну безстрашною.

“Коли були перші прориви на Попасну, вона брала участь у перших мобілізованих розвідувальних групах, зустрічала ворога”, – сказав він.

Військову поховали у селищі Івано-Франківське

Друг загиблої Андрій Лозінський розповів, що його з Тетяною познайомила його молодша сестра. “Ми дружили з нею дуже довго. Навіть не віриться, що таке може бути. Вона дуже хороша людина. Її всі люблять, не сподівалися на таке”, – сказав він.

Похорон відбувся 21 січня в селищі Івано-Франківське Львівської області. Попрощатися з військовою прийшли її рідні, друзі, товариші по службі.

Люди зустрічали тіло Героїні на колінах

Тетяні-Анастасії Мацієвській, за словами її чоловіка, після загибелі надали звання сержанта та вручили орден за мужність 1-го ступеня посмертно.

Ділівка на карті

 

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини