Українська помста в дії: ЗСУ знищили комплекс С-300, з якого окупанти вбили немовля на Запоріжжі

Наші захисники роблять усе можливе для того, щоб ворог заплатив за ті злочини, які він чинить в Україні. Так, ЗСУ вдалося знищити ЗРК С-300 росіян, яким вони забрали життя немовляти.

Про це у своєму телеграмі повідомив мер Мелітополя Іван Федоров. За його словами, ЗРК С-300, яким ворог атакував Вільнянськ напередодні, перетворився на брухт, передає 24 канал.

ЗСУ мстять за своїх

“Окупанти отримали першу ластівку помсти за вбивство немовляти у Вільнянську Запорізької області”, – зазначив Федоров.

Він додав, що українським військовим вдалося знищити зенітно-ракетний комплекс С-300, призначений першочергово для збивання повітряних цілей, з якого ворог влучив у пологовий будинок.

За словами міського голови, у той же день наші сили спротиву максимально швидко виявили місце дислокації смертоносної машини. Після цього артилерія ЗСУ завдала влучного удару, перетворивши установку на брухт.

Відомо, що сталося це 23 листопада близько 13:40. Ліквідували наші захисники ЗРК С-300 у селі Зелений Яр. Зауважимо, що цей населений пункт розташований за 100 кілометрів від самого Вільнянська.

Зауважимо, що ракетами класу “земля – земля” з ЗРК С-300 ворог може атакувати на відстань до 200 кілометрів. Тож усі населені пункти, розташовані у радіусі дії установок, однозначно перебувають під загрозою можливих атак. Самих же ракет С-300 у росіян залишилося ще дуже багато.

Що стосується знищеного ЗРК, то очевидці розповіли про два вибухи. Невдовзі пролунав і третій, потужніший, що може свідчити про детонацію.

Ліквідована бойова машина змусила російських загарбників неабияк запанікувати. Тож вони вирішили влаштувати обшуки поблизу місця влучання. Як зазначив Федоров, вони почали виводити мешканців з домівок, перевіряти їхні телефони. Місцеві повідомили також про звуки автоматних черг.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини