Путініст Юрій Батурін у сльозах звернувся до батьків, які живуть в Україні: ви ще приїдете до Москви

Відомий російський актор Юрій Батурін, який родом із села в Кіровоградській області, але відкрито підтримує війну Росії проти України, розплакався у прямому ефірі на пропагандистському телеканалі, згадуючи батьків.

Мама й тато путініста залишаються на Батьківщині і не приймають проросійську позицію сина. Він щиро не розуміє, чому став ізгоєм у власній сім’ї, – пише Оbozrevatel.

Батурін вірить, що батьки після того жаху, який коїли російські окупанти в їхній країні, обов’язково приїдуть до нього в Москву. Слова актора процитувало пропагандистське видання kp.ru.

“Мамо, я тебе дуже люблю. Я про тебе думаю щодня, про тебе, про тата… Мамо, все буде добре, не хвилюйся. Ти ще приїдеш до Москви з батьком, ми ще погуляємо, і я приїду в Україну, привезу свого сина, покажу йому всі ті місця, де я в дитинстві бігав босоніж”, – видав у сльозах путініст.

Путініст Юрій Батурін у сльозах звернувся до батьків, які живуть в Україні: ви ще приїдете до Москви

Окремо артист звернувся до батька із проханням вплинути на категоричність матері. Батурін вірить, що батьки зможуть зрозуміти його фанатичне ставлення до путінського режиму та “руского міра”.

“Тату, на тебе одна надія. Я знаю, як мама реагуватиме на все і як вона реагує. Але ти ж знаєш, про що я думаю і що я говорю, і що я роблю і для чого. Ти людина, на яку я хотів би бути схожим“, – резюмував Батурін.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини