“Ситуація на фронті патова”: Жданов пояснив, чому зараз настає вирішальний період війни в Україні

Експерт вважає, що на фронті українські сили і сили РФ досягли певної рівності, і важливо те, хто швидше накопичить резерви і хто зможе швидше перейти до наступальних дій.

Військовий експерт Олег Жданов пояснив, чому зараз настає вирішальний період війни в Україні. Про це він розповів в інтерв’ю ТСН.

“Зараз ситуація патова на лінії фронту, ось чому. З одного боку, на початку осені ми накопичили резерви і зробили потужний крок у плані контрнаступальних дій, провели не одну контрнаступальну операцію. А сьогодні на фронті такий, я би сказав, паритет і патова ситуація в тому сенсі, що хто кого. Росія наповнює свої війська мобілізованими, і це дає можливість стабілізувати ситуацію на фронті. Ми не можемо наступати, у нас не вистачає резерву, а вони ущільнюють свої частини і підрозділи. За рахунок кількості вони зупиняють наш наступ”, – сказав він.

Тому, як пояснив Жданов, сьогодні вирішальний момент, – хто скоріше накопичить резерви, хто швидше спроможеться перейти до наступальних дій. “Ми в контрнаступ, чи Російська Федерація в наступ. Тому цей момент можна вважати сьогодні вирішальним”, – сказав експерт.

Росія продовжує мобілізацію, просить ракети в Ірану і готова до переговорів з Україною

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини