“Чи адекватна я?” Єфросініна відповіла на критику її радості через вбитих окупантів (відео)

Українська телеведуча Маша Єфросініна емоційно відповіла інтернет-користувачам, котрі засуджують її та себе за радість на тлі новин про вбитих російських окупантів. Зірці щоразу закидають коментарі, нібито нездорово схвалювати вбивства людей, а вона відповіла, що не вважає загарбників, мародерів, катів та воєнних злочинців – людьми.

Таку позицію українка вважає нормальною та доречною в світлі подій, які вже понад 8 місяців переживає її народ. Відповідне відео з’явилося в Instagram ведучої, – пише Оbozrevatel

“Кожного разу, коли я читаю в новинах про те, що знищено багато російських солдатів, я відчуваю хвилю щастя, радощів. Чи це нормально? Чи адекватна я людина? Таких запитань багато на всіх моїх ресурсах. Ви знаєте, я відчуваю те саме. Але вважаю себе абсолютно нормальною людиною”, – заявила зірка.

''Чи адекватна я?'' Єфросініна відповіла на критику її радості через вбитих окупантів. Відео

На думку українки, неможливо відчувати емпатію до людей, які принесли цілому народу скільки горя та смертей.

“Знищення кожного окупанта – збереження українських життів. Так, я вважаю, що нездорово радіти смерті людини, але ж з яких пір, тих, хто вбили понад чотири сотні українських дітей, згвалтували тисячі жінок, пограбували та зруйнували наші домівки, повбивали чоловіків, синів, побатимів, ми маємо вважати за людей?” – запитала Єфросініна.

У коментарях її підтримали шанувальники, які також не сумують через втрати російської армії.

“Емпатію відчуває людина до людини. Але які ж вони нах*р люди?” “Дуже влучно сказано”, “Маріє, ви дуже вірно сказали”, “Дуже сильно. Краще і не скажеш”, – йдеться в повідомленнях.

''Чи адекватна я?'' Єфросініна відповіла на критику її радості через вбитих окупантів. Відео

 

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини