Строковиків, які загинули на крейсері “Москва”, у Міноборони РФ вважають “померлими внаслідок катастрофи”, – ЗМІ

Батькам російських строковиків, які проходили службу на крейсері “Москва”, знищеному українськими військовими, пропонують визнати синів “померлими внаслідок катастрофи”

Про це йдеться у публікації видання “Новая газета. Европа”, передає Еспресо.

За інформацією НГ, родичам 19-річного Мухаммеда Муртазаєва, який проходив військову службу на крейсері “Москва”, пропонували підписати документи про те, що він вважається “померлим унаслідок катастрофи”. Мати Мухаммеда заявила, що нічого не підписуватиме.

Аналогічну історію розповіла мати іншого загиблого строковика, яка просила не називати її імені. У міноборони Росії при цьому заперечують участь крейсера в так званій “спеціальній операції”.

Як пише видання, батьки строковиків продовжують вимагати правди від командування і збираються подавати колективний позов до міноборони РФ.

Від дня знищення крейсера “Москва” українськими ракетами “Нептун” минуло вже більше місяця, а міноборони Росії лише одного разу прозвітувало про одного загиблого військовослужбовця і 27 зниклих безвісти.

При цьому батьки матросів з їхніх слів розповідали про щонайменше 40 загиблих. У будь-якому разі точна кількість загиблих, поранених та евакуйованих членів екіпажу залишається невідомою.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини