Кількість українських заробітчан у Польщі злетіла на третину: попит на дешеву робочу силу зріс у рази

У Польщі кількість вакансій у січні 2022-го порівняно з аналогічним періодом 2021-го збільшилась уп’ятеро. При цьому попит серед українських заробітчан на роботу в сусідній країні збільшився на 37,3%.

Про це повідомили в агенції Gremi Personal, – пише OBOZREVATEL. За їхніми даними, зазвичай у січні-лютому відбувається затишшя на ринку праці. Проте 2022-й став винятком. Тільки минулого року попит на заробітчан зріс на 90% (поляки шукають дешеву робочу силу та компенсують нестачу спеціалістів). Така ж тенденція триватиме, припускають в агентстві, і 2022-му.

“Польська економіка зростає, постійно створюються нові робочі місця. Минулого року попит на роботу трудових мігрантів зріс на 90% порівняно з 2020 роком. І ми не бачимо причин, щоб ця тенденція змінилася. Якщо раніше в січні-лютому було затишшя то зараз практично кожна галузь польської промисловості стикається з дефіцитом робочої сили: у січні 2022 року вакансій у 5 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року”, – зазначив представник агентства Томаш Богдевич.Скільки насправді заробляють заробітчани?

Без офіційного працевлаштування розраховувати на середню заробітну плату не доводиться. Найчастіше українці отримують значно менше. Працювати доводиться із порушенням усіх трудових норм: з одним вихідним на тиждень, по 10-12 годин на день. Селять заробітчан у кімнати по 2-5 осіб.

Наприклад, у той час як середня зарплата в Польщі становить майже 42 тис. грн, українцям на найпопулярнішій вакансії для заробітчан “пакувальник” пропонують від 25 до 35 тис. грн. У Німеччині у більшості вакансій для заробітчан вказують зарплату від 50 до 70 тис. грн., тоді як середній заробіток у цій країні перевищує 131 тис. грн.

Число заробітчан зростає, а демографічна ситуація в Україні погіршуєтьсяЗа різними оцінками, постійно за кордоном працюють до п’яти мільйонів українців. Міграція трудових ресурсів вже призвела до дефіциту багатьох робітничих спеціальностей. А з початком пандемії також у сусідні країни поїхала і частина медиків. Там вони можуть заробляти у десятки разів більше.

Вирішити проблему трудової міграції можна за рахунок створення конкурентних умов: розміру заробітної плати, медицини, освіти, безпеки тощо. Академік Елла Лібанова у своєму інтерв’ю “Укрінформу” зауважила: за кордоном працюють від трьох до п’яти мільйонів людей і проблема не лише у зарплатах. Мовляв, якби було достатньо підвищити заробітні плати, проблему трудової міграції можна було б вирішити. Проте, крім зарплат, українці також обирають розвинені країни через створені в них умови.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини