Продюсер “Танців із зірками” назвав двох найконфліктніших українських співачок

Продюсер “Танців з зірками” (1+1) Володимир Завадюк назвав двох зірок українського шоу-бізнесу, з якими в нього виникало найбільше конфліктів. З його слів, зі співачками Наталією Могилевською та Тіною Кароль працювати найважче.

Проте, незважаючи на непорозуміння, він продовжує любити виконавиць. Про це Володимир розповів в ефірі “Радію Люкс”, опублікованого на YouTube, – пише Оbozrevatel

“Це Наталія Могилевська, яку я дуже люблю, і Тіна Кароль, яку я теж дуже люблю. Багато людей хотіли б, щоб я її не любив або вона не любила мене, але це не так”, – відповів продюсер на запитання, з ким виникало найбільше конфліктів.

Володимир Завадюк назвав двох зірок українського шоу-бізнесу, з якими в нього виникало найбільше конфліктів

Також Завадюк наголосив, що багато українських зірок підносять своє его занадто високо, ігноруючи цілі проєкту, спільний результат та людей, для яких шоу – це все їхнє життя.

На думку Володимира, через це за лаштунками різноманітних проєктів виникає так звана “битва характерів”.

Завадюк наголосив, що багато українських зірок підносять своє его занадто високо

“Їх не цікавить, що одна кинута фраза може накласти відбиток на людей, для яких це шоу, проєкт, програма – все життя. Вони не думають, що буде після них. Дуже часто на проєкті, наприклад “Танцях”, коли 40 зірок на майданчику, починається битва характерів, битва думок, ідей”, – додав він.

Зі слів гостя, він вже попрацював з усіма українськими знаменитостями, тому йому було б цікаво спробувати себе на іншій території. Продюсер вважає, що в Америці чи в Лондоні зовсім інша атмосфера.

 

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини