Ірина Білик уперше показала свою розкішну квартиру в Одесі з видом на Чорне море

Народна артистка України Ірина Білик вперше показала свою розкішну квартиру в Одесі з видом на Чорне море. Виконавиця стверджує, що вона невелика, проте дуже комфортна.

Екскурсію своїми апартаментами зірка провела для журналістів “Мій секрет” (СТБ) на YouTube. Артистка наголосила, що для неї дуже хвилююче показувати своє житло фанатам, – пише Оbozrevatel

Передпокій Ірини, як і весь інтер’єр в квартирі, виконаний у світлих тонах – сірому, бежевому та білому. В дизайні прослідковується мінімалізм і лаконічність. Навпроти дверей є шафа-купе, а на стіні дзеркало в повний зріст.

Народна артистка України Ірина Білик вперше показала свою розкішну квартиру

В інтер’єрі є також елементи з морською тематикою. Зокрема, в гостьовій кімнаті стоїть дерев’яна модель корабля.

В інтер'єрі є елементи з морською тематикою

Квартира-студія співачки не має чіткого розмежування між кухнею та залою, що створює відчуття широкого простору.Квартира-студія співачки не має чіткого розмежування між кухнею та залою

Також в апартаментах зірки є стильна підсвітка, плазмові телевізори на стінах та м’який диван з кріслами.В апартаментах зірки є стильна підсвітка

Додаткове світло в житло потрапляє через панорамні вікна в залі, навпроти яких стоїть скляний стіл із свічками. Біля виходу на балкон також розташований телескоп.

Додаткове світло в житло потрапляє через панорамні вікна в залі

Простору в квартирі додає також гігантське дзеркало

Ірина облаштувала затишну місцинку біля телевізора. На маленькому столику вона розмістила фото свого сина, статуетки, штучні мінігорщики з квітами та навіть ялинкові іграшки.

Ірина облаштувала затишну місцинку біля телевізора

Не обійшли увагою і спальню зірки, де є стильні підвісні світильники, кондиціонер, велике ліжко і ще один телевізор.

“Тут бувають найкращі хвилини в кожної людини. Хвилини любові, хвилини гарного сексу, хвилини відпочинку”, – поділилася виконавиця.

У спальні зірки є стильні підвісні світильники, кондиціонер, велике ліжко і ще один телевізор

Одне з улюблених місць Білик у квартирі – балкон. З нього відкривається розкішний краєвид на море та яхти, людей з яких, зі слів артистки, можна розгледіти неозброєним оком.

На балконі зірка полюбляє засмагати та перекрикуватися з сусідськими хлопцями, які періодично пропливають повз і телефонують їй.

Одне з улюблених місць Білик у квартирі – балкон

Додавайте "Про Львів" у ваші джерела Google Новини