Охорона музичного фестивалю Atlas Weekend 8 липня намагалася вивести з концерту російського співака Валерія Меладзе чоловіка, який прийшов із прапором Української повстанської армії.
Про це йдеться в сюжеті ТСН.
До глядача, який просто стояв, загорнувшись у прапор, підійшло кілька охоронців, які спробували вивести його. Вони відмовилися від своїх намірів після того, як журналістка кілька разів поставила їм запитання: “А що не так із хлопцем?”
У сюжеті зазначили, що Меладзе не заборонили в’їзду в Україну після анексії Криму і початку війни на Донбасі, проте співак ніколи не висловлювався щодо політичних питань.
Чоловік розповів, що прийшов на одиночний пікет, прапор УПА – це мирний протест проти виступу російського співака.
“Можливо, я один тут такий. Наша влада не має такого допускати”, – зазначив він.
Активіст Сергій Стерненко написав у Facebook, що приїзд Меладзе в Київ – елемент гібридної війни, яку Україна програє.
“Відчуй себе чужим у своїй країні. Цей хлопець прийшов з одиночним пікетом на концерт росіянина Меладзе на Atlas Weekend у Києві. Він не чіпав нікого. Просто стояв із червоно-чорним стягом”, – зазначив Стерненко.
Тарас Мотрук запитав у організаторів фестивалю у Facebook, чому вони привезли в Україну співака з країни-агресора і намагаються позбутися українця з прапором УПА.
“Ми обираємо та привозимо на фестиваль лише тих артистів, які своїми словами та діями не порушували законів України. Валерій Меладзе ніколи публічно не підтримував анексію Криму або ж дії Російської Федерації щодо України. Із 2014-го року цей виконавець не виступав на території анексованого Криму”, – зазначили вони.
За інформацією представників фестивалю, керівник служби охорони давав указівку про прапори – “у разі присутності прапора країни-агресора – миттєво на це реагувати”.
“Зараз ми шукаємо охоронця, причетного до даного інциденту. На їх маніжках були номери, якщо хто пам’ятає номер саме цього чоловіка, просимо повідомити нам. Винні обов’язково понесуть усю відповідальність за скоєне”, – заявили у пресслужбі Atlas Weekend.
Організатори фестивалю “Бандерштат” 12 липня повідомили у Facebook, що шукають українця з червоно-чорним прапором, щоб подарувати йому абонемент.
“Хочемо подякувати хлопцю за його проукраїнську позицію і подарувати триденний абонемент на “Бандерштат”. Беріть червоно-чорні та синьо-жовті прапори і побачимося 6–8 серпня в Луцьку!” – написали в пості.
Адвокатка Євгенія Закревська повідомила, що з прапором був киянин Єгор Кічко.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇
☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!