Авіаквитки в Україні можуть подешевшати, – міністр

Кабінет міністрів України планує ввести нульовий ПДВ на внутрішні авіарейси, у зв’язку з чим авіаквитки всередині країни будуть коштувати майже як квиток на поїзд.

Про це 25 квітня розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій в програмі “Зворотній зв’язок” на каналі “Україна 24”. За його словами, це хороший поштовх для розвитку внутрішніх авіаперевезень, тоді вартість авіаподорожі буде більш конкурентною, ніж зараз, – пише Оbozrevatel.

Міністр вважає, що це точно буде стимулювати і внутрішній туризм, і в цілому авіацію, враховуючи, що у нас дуже багато країн з червоною зоною обмеження. Це, в тому числі, і можливість для наших перевізників на цей період міняти свою географію.

“Квиток до Львова несуттєво дорожче, ніж квиток на залізничних перевезеннях або в порівнянні з автомобільними перевезеннями. І це буде великою перевагою, кроком вперед для того, щоб люди, в тому числі, вибирали більше авіацію для внутрішніх перевезень. А напрямки будь-які. У нас аеропорт “Херсон” починає працювати, приймати внутрішні і міжнародні рейси, аеропорт “Одеса” працює, “Київ”, “Львів”, “Запоріжжя”. Дуже багато напрямків, за якими можна буде подорожувати “, – сказав Криклій.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини