На 74 році життя відійшла у вічність мама Блаженнішого Святослава

Сьогодні, 12 квітня, у Стрию після важкої недуги померла мама Блаженнішого Святослава, отця і Глави УГКЦ Віра Шевчук.

Про це йдеться на інформаційному ресурсі УГКЦ, передає “Еспресо.Захід“.

Віра Шевчук майже все своє життя пропрацювала в музичній школі і була викладачем класу фортепіано.

“Якщо говорити про перші спогади, то вони пов’язані з фортепіано. До нас додому приходили учні і постійно лунала музика. Навіть коли моя мама займалася справами домашніми, наприклад, готувала їжу на кухні, то завжди в сусідній кімнаті грали студенти на фортепіано”, – розповідає про свою маму Блаженніший Святослав.

За його словами, його мама часто брала його зі собою на роботу, бо не було з ким залишити вдома.

“І всі ті коридори, класи музичних шкіл в Стрию і Самборі, де вона працювала – то був простір, в якому я виростав. Пізніше, коли я ходив до школи, мама мене брала до музичної школи, щоб робити уроки. Собі уявіть – урок музики. Значить, є письмовий стіл, фортепіано, за інструментом сидить студент чи студентка, моя мама біля неї, а я тут поруч роблю уроки. І мама одним вухом слухає, як грає студент, а тут дивиться, що я роблю. І тільки тоді, коли я все зробив, міг збиратися і йти додому”, – поділився спогадами про своє дитинство Глава УГКЦ.

Парастас відбудеться сьогодні о 19:00 у церкві Святих Володимира і Ольги м. Стрия (вул. Григорія Коссака, 7а). Завтра  об 11:00 у цій же церкві пройдуть похоронні богослужіння.