«Нам, звісно, плювати» – фотограф показав страшні реалії в COVID-відділенні ужгородської лікарні (фото)

У мережі показали жорсткі реалії з коронавірусного відділення Закарпатського центру легеневих хвороб (Ужгород). Воно нині переповнене пацієнтами, котрі буквально не можуть існувати без кисневої підтримки.

Фотографії одного такого хворого чоловіка, за чиє життя борються у цьому медзакладі, опублікував на своїй сторінці у Facebook фотограф Сергій Худак, – пише obozrevatel.

Він зазначив: торік у цьому відділенні, де лікують хворих на COVID-19, перебувало 40 пацієнтів і це здавалося жахом. Нині їх тут на три десятки більше.

Чоловік закликав українців бути свідомими, не забувати, що вірус нікуди не зник і не ослаб, а також дотримуватися карантинних правил.

Кадри з COVID-відділення Центру легеневих хвороб

“А так, власне кажучи, нам, звісно, плювати на те, що нас уже благають із тремтінням у голосі дотримуватися всіх цих санітарних норм. У травні минулого року в коронавірусному відділені цього закладу було близько 40 пацієнтів, і це здавалося жахом, зараз – 75. А так, фактично, нам, звісно, плювати… Люди, задумайтесь, будь ласка”, – написав Худак.

У коментарях під його постом українці підтримали його думку, проте зазначили, що до більшості громадян “не достукаєшся” навіть такими фото і словами.
Пацієнт на кисневому апараті у COVID-відділенні Центру легеневих хвороб

“Мої родичі зараз у лікарні важкі, без кисню їм дуже важко. Лікарі вже з ніг падають, кажуть, що важко і фізично і морально”, “Десь так, як на фото, помирав мій батько”, “Для кого ти це написав? Більшість мешканців цієї країни і не тільки цієї живуть ілюзіями і взагалі не мають почуття відповідальності, насамперед за себе, а життя інших їм взагалі до одного місця…”, “На Різдво був в Ужгороді – таке відчуття, що місто живе в іншому вимірі, майже ніхто не носить маски”, “Сумно, людям байдуже на інших, поки їх самих це не зачепить”, – поділилися думками користувачі мережі.

Коментарі українців