Школи на дистанційне та заборона на в‘їзд вантажівок: Львів вводить обмеження через погоду

Влада Львова ухвалила рішення з 10 лютого на час негоди не пропускати великогабаритний транспорт у місто, за винятком того, що забезпечує його життєдіяльність.

Таке рішення ухвалив міський штаб з оперативного реагування щодо негоди, – пише LMN.

«Ми фактично фіксуємо рішення, що в’їзд в місто для фур є закритий. Дозволений, тільки, якщо вони заїжджають для потреб міста, везуть якусь продукцію і необхідні для життєдіяльності речі. Це контролюватиме поліція», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Наразі заборона на в’їзд вантажного транспорту у місто буде діяти до кінця цього тижня. Якщо ж негода триватиме, то й дію обмежень продовжать.

Також штаб закликав мешканців Львова замість автівок користуватися громадським транспортом у період снігопадів.

Садовий наголосив на тому, що на наступні два дні прогнозують ще сильніший снігопад, отже для прибирання міста потрібно залучати всі можливі ресурси.

Також у Львові рекомендують перевести школи на дистанційне навчання. Школи самостійно прийматимуть рішення щодо навчання 11 та 12 лютого. Раніше мер заявляв, що школи у ці дні будуть відчинені, тож якщо діти хочуть бути присутніми на уроках, то вони можуть це зробити. Компаніям радять за можливості перевести працівників на роботу вдома.

Зауважимо, протягом двох останніх днів у Львові випало понад 120% місячної норми опадів. 11 і 12 лютого, за прогнозами синоптиків, очікують сильний снігопад і зниження температури повітря до -18 градусів. У місті працюють цілодобово два пункти обігріву для безхатченків.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини