15-річна львів’янка виграла престижні міжнародні змагання зі стрільби кульової в Польщі

В польському місті Білосток 29 листопада завершуються міжнародні змагання зі стрільби кульової “Відкритий калібр Польщі” (Polish Open Caliber 2020).

Сьогодні золоту медаль у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 метрів, 60 змагальних пострілів) серед юніорок здобула 15-річна львів’янка, майстер спорту України міжнародного класу Яна Чучмарьова.

Про це повідомляє Відділення НОК України у Львівській області.

Вихованка тренерів Володимира Іванчука і Валентини Коростильової у фіналі показала результат 241.0. Польська спортсменка Вероніка Пашек (234.3) здобула срібну медаль, а бронзову виборола киянка Дарія Семенко (212.4).

Ще одна львів’янка, яка пробилася до фіналу у цій дисципліні, Марія-Соломія Возняк, стала восьмою з результатом 110.7.

Відзначимо також, що львів’яни Гліб Кігітов і Яна Чучмарьова посіли, відповідно, шосте і сьоме місця у т.зв. гібридному фіналі, у якому в стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів суперничали і чоловіки, і жінки. Бронзовою призеркою в цій дисципліні стала олімпійська чемпіонка 2004 року Олена Костевич.