Викладачка зі Львова увійшла до рейтингу найкращих педагогів країни

2170

Зоряна Тихойко викладає історію, правознавство та громадянську освіту у ліцеї «Європейський».

У суботу, 15 серпня, престижна національна премія Global Teacher Prize оприлюднила прізвища 50 найкращих вчителів України 2020 року. У переліку кращих педагогів є й вчителька львівського ліцею Зоряна Тихойко, – пише zaxid.net.

Зоряна Тихойко викладає у ліцеї «Європейський», що на вул. Кульпарківській, 99, історію, правознавство та громадянську освіту. Як вказано на сайті премії, вчителька мала міжнародний досвід викладання та познайомилася з трьома системами освіти: США, Європи та Близького Сходу. Разом з учнями створює проекти, серед них: настільна гра з громадянської освіти, порятунок старовинної бойківської церкви в селі Кугаїв.

Додамо, що торік Зоряна Тихойко також входила до рейтингу 50 кращих вчителів країни. Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія, яку у 2017 році застнувала громадська спілка «Освіторія».

Наступним етапом стане визначення ТОП-10 кращих вчителів країни. Переможця оголосять 3 жовтня 2020 року та винагородять грошовою премією у 250 тисяч гривень, навчанням та участю у Global Education & Skills Forum.