«Я дякую всім вам, що так пильно дотримуєтеся правил карантину» – глава УГКЦ

Блаженніший Святослав подякував тим, хто дотримується правил карантину. У слові на завершення Божественної Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового цієї неділі, 5 липня, Предстоятель, зокрема, наголосив на важливості носіння масок, дезінфекції рук та зберіганні соціальної дистанції.

«Прагну щиро подякувати усім вам за спільну молитву, за те, що сьогодні ми все ж таки могли тішитися тим, що разом були і молилися», – сказав Глава Церкви, звертаючись до вірних.

Висловлюючи слова вдячності за дотримання правил карантину, Блаженніший Святослав підкреслив, що нині носіння маски є виявом поваги до іншої людини, до її життя і здоров’я. «Дуже дякую всім тим, які сьогодні в храмі вживаєте ці захисні маски. Дякую, що зберігаєте соціальну дистанцію, дезінфікуєте свої руки санітайзерами, що є при вході до храму», – наголосив архиєрей.

«Нехай Господь Бог дарує всім нам здоров’я в такий непростий час випробування нашої дисципліни, нашої християнської і народної свідомості», – побажав на завершення молитви Глава Церкви.