“Росія – це болота навколо Садового кільця” – Турчинов про мрію Путіна відродити СРСР

1172

Російський президент Володимир Путін постійно наголошує на тому, що землі, які його країна вважає своїми, мають бути повернені до її складу. Втім, очільник країни-агресорки забуває про те, що левова частка її територій приєднана силоміць.

Таку думку в інтерв’ю телеканалу “Прямий” озвучив екссекретар РНБО, керівник штабу “Європейської солідарності” Олександр Турчинов. Він зазначив, що питомо російською є мізерна частина сучасної РФ.

“Ми ж розуміємо, що таке в класичному розумінні Росія. Росія, Російська імперія – це на 80% силою приєднані території. І коли брати “ісконно”, як вони кажуть, російські землі – це болота навколо Садового кільця. Оце, може, “ісконно” їхні російські землі”, – вважає політик.

Водночас він наголосив, що заяви про “повернення історичної справедливості” – це серйозна загроза з боку Росії. До того ж її влада серйозно готується втілювати свої злочинні плани не лише в теорії. Доказом цьому, за словами Турчинова, є перетворення тимчасово окупованого Криму на військову базу.

Нагадаємо, Турчинов також заявив, що передумовами наступу на Херсон російських військ можуть бути хаос і некерованість ситуації в Україні.