У Порошенка почали збирати підписи за відставку уряду

“Європейська солідарність” просить нардепів підтримати її постанову щодо звільнення уряду.

“Нинішній Кабінет міністрів не зумів забезпечити ані належного соціального захисту, ані засобів індивідуального захисту для медичних працівників у розпал епідемії, попри виділені 65 мільярдів гривень в спецфонд для боротьби з COVID-19”, повідомляє пресслужба “ЄС”, – пише Газета.юа.

“Уряд не розуміє, що завершення карантину не завершить економічної кризи в Україні – бо криза викликана не коронавірусом, а некомпетентністю влади. Щоб протидіяти наближенню катастрофи, у Верховній Раді ініційовано процедуру відставки Уряду.

Перший крок зроблено – вже одержані підписні листи для висловлення недовіри нинішньому Кабінету міністрів. Другий крок – ми спільно маємо зібрати 150 підписів, щоб звільнити уряд, який тягне країну на дно. Вже понад 70 депутатів поставили свої підписи під документом про відставку”, повідомляють у “ЄС”.

“ЄС” звернулася до колег із фракцій “Голос”, “Батьківщина”, депутатських груп “За майбутнє” та “Довіра” із закликом долучитись до збору підписів та разом висловити недовіру другому уряду Зеленського.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини