Заборона в’їзду актору не може бути підставою забороняти фільм, – Ткаченко

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що заборона іноземним акторам на в’їзд до України не може бути автоматичною підставою для заборони показу фільмів, у яких вони знімалися.

Про це Ткаченко заявив в ефірі одного з українських телеканалів, передає Укрінформ.

«По-перше, я вважаю, що і санкції були введені необґрунтовано. По-друге, давайте розрізняти. Є заборона в’їзду. Яким чином заборона в’їзду може стосуватися аудіовізуального продукту. Я багато разів питав це у керівників минулої влади… На мій погляд одна справа, коли є порушена кримінальна справа проти когось, наприклад Охлобистіна, Пореченкова – тоді це має стосуватися так званих «чорних списків». Інша справа, коли автоматом всі ці люди заносяться в «чорні списки», і сотні годин аудіовізуального продукту, в тому числі фільм Романа Балаяна, кладуться на полицю», – сказав міністр.

Так він прокоментував виключення російського актора Федора Добронравова з переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Очільник міністерства наголосив на необхідності розібратися з цим питанням, аби внесення в такі «чорні списки» було прозорим і зрозумілим.

«На мою думку, тільки той факт, що комусь заборонений в’їзд, не може одночасно служити підставою для того, щоб фільми, в яких брали участь ці люди, були заборонені», – зазначив Ткаченко.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини