«Наші люди готові на все, лиш щоб не були голодні їхні діти» -у мережі опублікували фото кілометрових черг з України до Польщі

17067

Фото з пункту пропуску Шегині – Медика опублікувала у одній із груп Facebook українка Марія Меренчук. На світлини – довжелезна черга на кілометри із сотень українців, які чекають свого пропуску у Польщу.

«Наші люди готові на все..все терпіти..лише щоб не були голодні вони і їх діти..Якби наша держава думала за тих людей що їм потрібна робота їм потрібно годувати свої сім’ї..то люди би лишатися і працювали там де їхні родини..а не їздили і слухали що вони раби для іншої країни», – зазначила обурена українка, – повідомляє Про Львів.

У коментарях користувачі зазначили, що людям доводиться стояти по 7-10 годин на пункті пропуску, іноді під дощем. Люди також обурюються поведінкою польських прикордонників, які начебто затримують чергу.

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.