Українка взяла “золото” на Всесвітніх іграх майстрів

Старша викладачка кафедри фізичного виховання Львівської політехніки Оксана Заліско здобула золоту медаль на Всесвітніх іграх майстрів, які відбулися в австрійському Інсбруку.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської облдержадміністрації, – пише Український інтерес.

На дистанції 30 кілометрів у лижних перегонах у своїй віковій категорії українка фінішувала першою, випередивши росіянку на 35 хвилин.

Загалом, щоб змагатись у дванадцяти олімпійських дисциплінах, цьогоріч з’їхалося близько трьох тисяч спортсменів з усього світу. Зазначається, що Всесвітні ігри майстрів заохочують людей будь-якого віку займатися спортом та залишатися активними.

До речі, торік Оксана Заліско взяла Кубок світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту. У 2017 році у Швейцарії на Чемпіонаті світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту вона в складі збірної України виборола “бронзу” в гонці на 15 кілометрів класичним стилем.