“Жодних компромісів” Порошенко дав важливі настанови Зеленському перед нормандською зустріччю

431

Лідер партії “Європейська солідарність”, п’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що українська делегація на нормандській зустрічі має відстоювати позиції збереження унітарності держави і вимагати виконання Росією безпекового компоненту перед політичним.

Таку заяву політик зробив з трибуни парламенту. За його словами, українська сторона має чітко прийняти дорожню карту щодо імплементації мінського процесу, де безпековий компонент включно з виведенням військ, виведенням російської техніки і артилерії передує політичному компоненту, – пише obozrevatel.

Порошенко також застеріг українську делегацію від двосторонніх переговорів із Путіним, під час яких Україна буде позбавлена підтримки європейських партнерів.

Петро Порошенко дав важливі настанови перед нормандською зустріччю

Кремль, який намагається вислизнути з-під дії санкцій, буде просувати ідею двосторонніх перегорів України з бойовиками, що є неприпустимим – переконаний Порошенко.

“Жодних компромісів щодо унітарності держави. Жодних переговорів з бойовиками. Бо їхній “мишачий король” розташований у Кремлі. І з ним треба вести переговори. Україна має бути захищена позицією наших союзників. Переговори мають бути проведені спільно”, – наголосив п’ятий президент.

Політик також сказав, що усі прагнуть миру і бажають успіху українській делегації. При цьому український парламент має бути потужним запобіжником, щоб ніхто не перетнув червоні лінії під час переговорів у нормандському форматі.