Богдан Яременко розповів про реакцію дружини на його інтимне листування

Яременко Богдан

Народні обранці вже не вперше за останній час потрапляють у “делікатні” ситуації.

“Слуга народу” Богдан Яременко попався на листуванні з повією, з якою домовлявся про побачення просто в залі під час пленарного засідання. Інтим-спілкування зафіксували журналісти інтернет-видання “Букви”, а сам нардеп потім стверджував, що скандал організував сам, а обмін повідомленнями з 32-річною Аліною був несправжній, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами Яременка, він хотів спровокувати жовту прессу, хоча колеги відмовляли і дружина не зраділа. “Ми привернули увагу до того, що відбувається у Верховній Раді. Висловити протест проти того, що дехто, хто називає себе журналістами, зловживають. Результат? Я вважаю, що ми показали, що це ідіотизм – фотографувати і не розказувати людям про суть того, що відбувається”, – заявив політик. На запитання про реакцію дружини Яременко відповів: “Дружина не завжди поділяє моє почуття гумору. Телефонувала, подякувала”.

Повірили у версію народного обранця далеко не всі – тим паче, сьогодні нардеп ще й роздивлявся фото дівчат у мобільному додатку для знайомств. Депутати хихикали в залі, голова фракції “слуг” відмовлявся виходити в кулуари, щоби не коментувати скандал. Натомість спілкувався з журналістами колега Микола Тищенко – він не впевнений, що листування про побачення з повією справжнє, але тепер радить саме Яременку стати ініціатором легалізації проституції: “Я б йому навіть порадив зробити такий законопроект. Відхрещуватися від цієї проблеми неможливо, ми шукаємо, де брати податку – чому б не легалізувати?”

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини