Скандал в США: українця зобов’язали надіти форму збірної Росії

2677

Дитину українки, яка мешкає в Чикаго, в місцевій школі самбо зобов’язали надіти форму збірної Росії, на якій присутня символіка СРСР.

“Школа самбо (власники – філіпінец і американець польського походження, навчався самбо в СРСР) видала українській дитині (і на її ж гроші) форму з символікою СРСР і путінської Росії одночасно. При тому, що в Америці комуністичну символіку заборонено. Мама в розпачі звернулася до суспільства українців Чикаго – допустимо таке приниження і знущання під час збройної агресії Росії? Або без шансів – повинен винести і платити далі, тому що контракт?” – у себе в Facebook написав український політолог Олексій Голобуцький, розповідає Обозреватель.

За його словами громада Чикаго вже порадила змінити адвоката, вказала, на які закони можна посилатися і до яких правових органiв звертатися.

“Українці вже висловили готовність вийти пікетом під стіни тієї школи самбо, щоб захистити право українських дітей на повагу до їхньої країни, історії та героїв”, – підсумував Голобуцький.

Тут в українців Чікаґо сьогодні, буквально в нас на очах, розгортається серйозне протистояння: школа самбо (власники -…

Gepostet von Alex Golobuckij am Freitag, 25. Oktober 2019