Знищені автентичні розписи церкви у Славському замінили російською плиткою

0

Стіни церкви Успіння Пресвятої Богородиці вирішили обкласти керамічною плиткою

Фахівців із мистецтва і простих користувачів інтернету обурив несмак власників культової споруди, – пише ТСН.

У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в смт. Славське Сколівського району Львівської області на місці знищених унікальних розписів з’явилася банальна плитка. Про це повідомляє Львівська обласна організація Українського товариства охорони пам’яток історії та культури на своїй сторінці у фейсбук.

“От і об‘явилася світу оновлена “краса” на заміну розписам Сосенка і Буцманюка в церкві у Славську”, – прокоментували в товаристві фотографії ремонту з храмового приміщення. Під повідомленням чимало коментарів обурених і засмучених юзерів. “Дивилась в Епіцентрі на таку плитку у ванну кімнату”, “Може, перебудовують на мечеть, просто ми ще не в курсі! Взагалі ридати хочеться від того всього”, “І взяла двонога мавпа в руки шпатель”, – ось лише деякі з реакцій користувачів соцмережі.

От і об‘явилася світу оновлена «краса» на заміну розписам Сосенка і Буцманюка в церкві у Славську. Фото: Андріан Кліщ

Gepostet von ЛОО Українське товариство охорони пам'яток історії та культури am Donnerstag, 17. Oktober 2019

До всього, плитка, яка викликала таку реакцію в соцмережах, виробництва Росії. На одній із фотографій видно ящик із написами російською мовою та назвою бренду – Kerama Marazzi. На сайті цієї компанії повідомляється, що вона є “провідним російським виробником керамічних декоративно-оздоблювальних матеріалів з розгалуженою мережею фірмової торгівлі в Росії і за кордоном”.