На Сихові запрацював TruCam – перші результати вражають

0
16045

Від понеділка 30 вересня, на проспекті Червоної Калини патрульні поліцейські почали вимірювати швидкість автомобілів пристроєм TruCam.

Про їхню роботу водіїв попереджають встановлені нещодавно знаки. Впродовж дня поліцейські вставали у різних місцях цієї ділянки і винесли 23 постанови на пoрушників швидкісного режиму в межах населеного пункту, – пише lviv1256.

Рекордсменом першого дня на Сихові став водій на позашляховику. Вимірювач швидкості зафіксував рух автомобіля Toyota Land Cruiser – 100 км/год. Пoрушник має сплатити штрaф 255 гривень.

Менш ніж за тиждень вимірювати швидкість почнуть і на вулиці Стрийській.

Загалом, за понеділок патрульні Львівської області винесли 123 постанови на пoрушників швидкісного режиму, окрім Сихова, на автодорогах Київ-Чоп, Львів-Шегині та Львів-Краковець.

Нагадаємо, радари для фіксації порушень швидкісного режиму повернули 8 жовтня 2018-го після чотирирічної перерви. Ці пристрої створили фахівці американського NASA. Вони дозволяють вимірювати швидкість лазерним променем на відстані до 1200 м, швидкість його роботи 3 фотокадри на секунду. Прилади також оснащені GPS, тобто можуть точно фіксувати координати. У травні патрульні поліцейські почали фіксувати пoрушників приладами TruCam на дорогах Львова. Першими вулицями міста, де почали застосовувати TruCam, стали Княгині Ольги, Городоцька, Шевченка та проспект Чорновола.

Максимальна дозволена швидкість руху у населених пунктах – 50 кілометрів на годину. За перевищення швидкості на понад 20 кілометрів штрaф становить 255 гривень.