Разумков похвалився рейтингом Ради

297

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков привітав народних депутатів із тим, що довіра до парламенту зросла “майже в 10 разів”.

Про це він сказав на погоджувальній нараді у понеділок, пише Газета.юа

“Минула каденція парламенту підходила до кінця своєї роботи з достатньо невтішним результатом – 4%. Нам треба було показати українському народу, що ми можемо, вміємо і будемо працювати. За 2 тижні роботи Верховної Ради ситуація змінилася майже в 10 разів. Тому що діяльність нового парламенту позитивно оцінює 39% наших співгромадян. З чим я вас і вітаю”, – сказав він.

Разумков навів дані опитування соціологічної групи “Рейтинг”, проведеного 6-10 вересня. Спікер висловив сподівання, що рівень підтримки до ВР буде зростати, а ефективність роботи парламенту “буде залишатися такою ж високою”.

За словами Разумкова, за два тижні роботи провели 9 пленарних засідань, на яких розглянули 110 законодавчих ініціатив. Зокрема, прийнято в цілому 9 законів, а 44 законопроекти прийняті в першому читанні за основу.

У Верховній Раді 9-го скликання працюють 422 народні депутати.

251 – у фракції “Слуга народу”, 44 – “Опозиційній платформі – За життя”, 27 – “Європейській солідарності”, 24 – “Батьківщині”, 20 – “Голосі”, 22 – групі “За майбутнє”.