Порошенко відповість за Іловайськ – Чумак пообіцяв розслідувати накази п’ятого президента

369

Головний військовий прокурор України Віктор Чумак пообіцяв почати розслідування Іловайського котла.

Як передає replyua.net, про це він повідомив учора ввечері в прямому ефірі ток-шоу «Право на владу» на каналі «1 + 1» у відповідь на запитання депутата ВР від партії «Слуга народу» Ірини Верещук.

За її словами, вона недавно прочитала інтерв’ю пана Муженко, який в 14-15 роках очолював Генеральний штаб. І він називає прізвище президента Порошенко, як такого, хто брав накази, в тому числі по Іловайському котлу, які потім привели до численних жертв, смертям і так далі. Чи готові взяти на себе таку відповідальність і все-таки розслідувати до кінця і назвати винних? », – запитала Верещук.

У відповідь Чумак сказав, що зобов’язаний розслідувати цю справу.

«Коли я стою в ролі прокурора, у мене немає такої відповіді, я готовий або я не готовий. Я повинен це зробити відповідно до закону, відповідно до кримінально-процесуальним кодексом, якщо я побачу наявність там ознак кримінального правопорушення, я зобов’язаний це зробити, і тому я це зроблю. Я теж читав це інтерв’ю, повірте його читали всі », – заявив він.

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.