“Він бізнесмен. Він творив не управління державою, а бізнес-імперію” – Леонід Кравчук

На думку першого президента України Леоніда Кравчука, головними вадами п’ятого президента Петра Порошенка на посту були бажання стати багатою людиною та неймовірний кар’єризм. Про це Кравчук повідомив у програмі “Велике інтерв’ю” на телеканалі “112 Україна”.

“У нього дві вади великі, я думаю, вони і сьогодні діють. Це його всеохоплювальне бажання стати багатою людиною. Він тут не зупиниться ні перед чим. Він бізнесмен. Він творив не управління державою, а бізнес-імперію, якою управляли його соратники. Бізнес-команда. Це перша його вада, яка – ну, він як бізнесмен, він же грамотна людина, освіта в нього стаціонарна, це ж не те що він здобував її десь там…, володіє логікою, мовою, але оця вада, яка не зупиняє його ні перед чим, – це багатство. І друге – це кар’єризм неймовірний. Просто неймовірний”, – зазначив Кравчук.

Також перший президент зазначив, що Порошенко також нечасто слухав порад інших.

“Ну, він нікого не хотів слухати. Нікого. Я звертався до нього нечасто, але двічі звертався з якимись пропозиціями і зрозумів, що краще не звертатись. Він слухає, навіть викликає до себе виконавця, але після цього і виконавець, і він знає, що нічого робитися не буде”, – сказав Кравчук.