Вакарчук представив нові обличчя партії “Голос”

Музикант Святослав Вакарчук запросив усіх охочих познайомитися з новими обличчями його партії:

“Хочете першими дізнатися про всіх наших кандидатів у Парламент? Тоді приходьте сьогодні о 20:00 на #GolosParty на Старокиївську гору біля Національного музею історії України, щоб познайомитися з яскравими людьми, що творитимуть нову українську політику! Буде рок-н-рол”.

Кіборг Andriy Sharaskin в інтерв’ю Українська правда: Україна зробила свій вибір, таке явище як “Опозиційний блок”, “платформи” і всі інші, що бігають з триколорами і кричать, що Росія допоможе – це внутрішня колаборація з країною-агресором. І вони всі мусять уже бути фігурантами кримінальних справ.

Olga Stefanyshyna — реформаторка медичних закупівель — тепер разом із «Голосом»!

Понад 15 років Ольга бореться за те, щоб українці мали рівний доступ до якісних медпослуг і ліків. Спочатку в громадському секторі, згодом у реформаторській команді Міністерства охорони здоров’я, а вже незабаром – у Парламенті!

Саме Ольга допомагала очистити від корупції систему державних закупівель ліків. Для бюджету це заощадило 40% державних коштів! Обираємо найкращих!

Yulia Klymenko: Ріст ВВП розподіляється не між всіма громадянами, а між більш заможними громадянами – олігархічною верхівкою. Економіка зараз може рости на 5-10%, але якщо ці гроші залишаються у кишенях багатіїв, то така економіка неефективна. Розподіл благ має бути рівномірним серед всіх громадян.

І знову у нас круте поповнення!

До «Голосу» приєдналися: правозахисниця, засновниця «Юридичної сотні» Lessia Vassylenko та громадська активістка, яка багато років боролася проти корупції — Ustinova Alexandra.

Пишаємося нашою Dream Team і йдемо творити справжні зміни!

Програмний директор партії

Від дефолту виграють лише олігархи, які планують скупити цінні активи за копійки.

День прекрасних новин! До команди «Голосу» приєдналися найкращі реформатори у сфері освіти.

Inna Sovsun – віце-президентка Київської школи економіки.
Ivan Prymachenko – засновник платформи безкоштовних онлайн-курсів Prometheus.

Святослав Вакарчук: Нам потрібно нарешті створити цілісну українську політику щодо Росії. Це питання не просто суспільної дискусії. Парламент, Президент і Уряд мають взяти на себе відповідальність і виробити чітку політику щодо Росії без подвійних стандартів. Потрібно зробити закон, який регулює всі відносини з Російською Федерацією як з країною-агресором.

За матеріалами Голос