У Зеленського не задоволені датою його інавгурації

0
98

Призначенням інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського на 20 травня частина народних депутатів вирішила “насолити українського народу”, який чекає якнайшвидшого вступу на посаду нового президента.

У цьому переконаний радник Зеленського з політичних питань Дмитро Разумков, передає 24 канал.

Інавгурація Зеленського відбудеться 20 травня Верховна Рада обрала дату інавгурації Зеленського о 10:00 – таке рішення схвалила Верховна Рада 16 травня. За це проголосували 315 нардепів.

“Частина народних депутатів вирішили піти з будь-якого шляху, аби не підтримати пропозиції президента країни (Зеленського) і тих громадян України, які його підтримали на виборах”, – сказав Разумков у коментарі “Інтерфакс-Україна”, коментуючи призначення дати інавгурації на 20 травня.

Член команди Зеленського також переконаний, що парламент створив величезний дискомфорт для мешканців Києва, призначивши інавгурацію не на вихідний, а на перший день робочого тижня.

Крім того, міжнародним делегаціям було б набагато зручніше підлаштуватися під вихідний і скорегувати свої графіки, додав Разумков.

Він впевнений, що таким рішенням частина народних депутатів шкодить іміджу України.

Зеленський переміг у другому турі виборів президента: дивіться відео, що треба знати про політика