Верховній Раді поставили ультиматум щодо Зеленського

216

Депутати Дніпропетровської обласної ради виступили з вимогою вдо Верховної Ради призначити інавгурацію переможця президентських виборів Володимира Зеленського на 19 травня.

Офіційне звернення було опубліковано на сайті облради. Крім того, парламенту поставили умову “негайно припинити будь-які інсинуації навколо президентських повноважень”, передає Обозреватель.

“Ми, уповноважені представники депутатських фракцій у Дніпропетровській обласній раді VII скликання, глибоко стурбовані ситуацією з недотриманням Верховною Радою України конституційних прав і свобод громадян”, – сказано в заяві.

За словами депутатів, мандат довіри Зеленському підтвердив високий рівень свідомості і занепокоєння громадян за долю країни.

У листі звернули увагу на те, що офіційно результати виборів були оприлюднені Центральною виборчою комісією 30 квітня 2019. Однак станом на 10 травня досі не ухвалено відповідного рішення про скликання урочистого засідання ВРУ з нагоди вступу на посаду переможця президентських перегонів.

“Ми вважаємо такі дії зневагою до гарантованих Конституцією України прав і свобод громадян”, – резюмували депутати.