Дощ, пісні й батяри на роверах. Як Львів відсвяткував 763-ліття

0
63

У першу суботу травня Львів святкує свій День народження, втім, вже традиційно, відзначають його три дні. Цього разу гуляння припали на 3-5 травня, тема — Львів у стилі ретро.

Про це повідомляє ВВС Україна

Виставка старих автомобілів, карет, загальноміська хода, батяри на роверах та інші заходи чекали на львів’ян і гостей міста.

Один з основних заходів — загальноміська хода, в центрі якої — відтворення історичних подій королівських часів. Очолили її король Лев із королевою Констанцією. За ними крокували творчі колективи в традиційних українських костюмах, духові оркестри, велосипедисти та інші.

Король і королева

 

Діти

 

АнсамбльОЛЕКСАНДР КІНШОВ

У Парку культури ім. Богдана Хмельницького цього року вперше відкрили Retro Lviv Festival. З найбільш популярних локацій — виставка ретро-машин та світлин старого Львова.

З видовищних подій — велопроменад батярів. Цей захід об’єднує шанувальників міських велосипедів та батярської культури початку ХХ століття.

Львівські батяри — представники своєрідної субкультури, яка об’єднувала людей з дивними, як на той час, поглядами, авантюристів і гульвіс.

“Любити Львів, любити жінок і любити жартувати”, — таким був їхній лозунг.

ВелосипедистОЛЕКСАНДР КІНШОВ
ЖінкаУНІАН
ВелосипедистОЛЕКСАНДР КІНШОВ
ЖінкаУНІАН
ЧоловікОЛЕКСАНДР КІНШОВ
ДитинаУНІАН
ЧоловікОЛЕКСАНДР КІНШОВ
РозмоваОЛЕКСАНДР КІНШОВ
ХлопецьОЛЕКСАНДР КІНШОВ
ЧувакОЛЕКСАНДР КІНШОВ
З дитиноюОЛЕКСАНДР КІНШОВ
ВелосипедистиОЛЕКСАНДР КІНШОВ
ЖінкаОЛЕКСАНДР КІНШОВ
ДівчинаУНІАН

До заїзду на День міста долучилися ті, хто мав класичний велосипед міської моделі та одяг у стилі англійської велосипедної моди 30-40-х років минулого століття.

Хтось одягав так і дітей, а дехто не пошкодував капелюха і для собаки.

ДітиУНІАН
З дитиноюОЛЕКСАНДР КІНШОВ
З дітьмиОЛЕКСАНДР КІНШОВ
ТеатрОЛЕКСАНДР КІНШОВ
СобакOЛЕКСАНДР КІНШОВ
ВелосипедистиОЛЕКСАНДР КІНШОВ

У нетуристичній частині міста, на Левандівці, відкрили виставку карет. Але недільна злива змусила накрити старовинний транспорт, аби зберегти його.

КаретиОЛЕКСАНДР КІНШОВ
АвтоOЛЕКСАНДР КІНШОВ
АвтоОЛЕКСАНДР КІНШОВ

Не обійшлося й без виступів етно-колективів.

СвятоОЛЕКСАНДР КІНШОВ

Поціновувачам української культури не завадив навіть славнозвісний львівський дощ, який в останній день гулянь лив без перестану.

СаксофоністиУНІАН
СаксофоністиУНІАН
БарабанщиціУНІАН