“Общего” у нас залишилося тільки одне – державний кордон”. Зеленський прокоментував відносини з Росією

0

Обраний президент Володимир Зеленський прокоментував видавання РФ російських паспортів жителям ОРДЛО, заборону експорту нафти з РФ до України, а також намір російськими телеканалами транслювати програму від 2011 року, в якій Зеленський є ведучим разом із росіянкою Тетяною Лазарєвою. 

Свої пояснення Зеленський оприлюднив у Facebook – пише ТСН

“Після будь-якого “до побачення” неодмінно настає “добрий день”. Довго думав стосовно “много общего” між Україною та Росією. Реальність така, що сьогодні, після анексії Криму та агресії на Донбасі, з “общего” у нас залишилося тільки одне – це державний кордон. 2295 кілометрів і 400 метрів “общего”. І контроль за кожним міліметром з українського боку Росія повинна повернути. Тільки тоді ми зможемо продовжити пошуки “общего””, – написав Зеленський.

Він додав, що заборона експорту нафтопродуктів, відкриття пунктів видавання паспортів мешканцям окупованих територій, утримання українців у полоні “ні на йоту не наближає врегулювання відносин між нашими країнами”. “І “братськими” такі відносини точно називати не можна”, – додав він.

“Тепер від “общего” до “частного”. Стосовно шоу, яке анонсував російський федеральний канал. Хочу нагадати, що саме участь у телешоу зробила мене популярним в Україні і врешті-решт допомогла стати обраним Президентом України.
Ефір цього шоу, знятого багато років тому, на мій погляд, має дивний вигляд – у мене немає амбіцій зробити політичну кар’єру в Росії”, – пояснив обраний президент.

Зеленський також додав, що його тішить, що російські політики обрали для себе новий формат спілкування з ним в публічному просторі. “Від “частного” до “публичного”. Тішить, що російські політики освоїли новий для себе жанр – спілкування зі мною в публічному просторі. Адже Інтернет, як відомо, все пам’ятає, і цю дискусію фіксуватимуть мільйони людей в усьому світі. Тож запрошую у світ відкритості та публічності”, – резюмував він.

Після будь-якого «до побачення» неодмінно настає «добрий день».Довго думав стосовно «много общего» між Україною та…

Gepostet von Володимир Зеленський am Donnerstag, 2. Mai 2019